Všechny aktuality

Pro získání prvenství je rychlost výstavby klíčová

4. 1. 2021

Společnost HELUZ potvrdila pozici lídra na trhu inovací ve stavebnictví. Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ocenila tenkovrstvou maltu HELUZ SIDI Zlatou známku kvality 2020. V letošním roce je s oceněním spojené symbolické křišťálové razítko ZNÁMKA KVALITY 2020 navržené špičkovým designerem Ronym Pleslem a vyrobené sklárnou Rückl.

Nová malta HELUZ SIDI je z výroby předem připravená tekutá směs, do které se na stavbě již nic nepřidává. Nanáší se válečkem, jako když malujete, proto stavbu výrazně urychluje. Kromě času šetří i finance, protože při nákupu cihel HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1 ji zákazník dostává v ceně zdiva. Speciální systémová malta pro tenkou spáru HELUZ SIDI je určena pro zdění vnitřních i vnějších nosných stěn a byla vyvinuta pro stavbu nízkoenergetických i pasivních domů z broušených cihel HELUZ. Postavené zdivo má obdobné mechanické, tepelněizolační, akustické a statické vlastnosti, jako při použití „staré“ cementové tenkovrstvé malty. Zdění je možné provádět při teplotách již od 1°C.

https://www.heluz.cz/sidi/Udělování známek organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v rámci svého nadačního programu Česká stavební akademie ve spolupráci s těmito institucemi: Asociace inovačního podnikání ČR, Česká agentura pro standardizaci, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, České vysoké učení technické v Praze – Fakulta stavební, Český svaz stavebních inženýrů, Hospodářská komora ČR, Sdružení pro výstavbu silnic Praha, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Svaz zkušeben pro výstavbu a Odborná rada pro BIM.

Všechny aktuality

Schůzka online
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace