Všechny aktuality

HELUZ - výhradní partner pro stavební materiály na konferenci CEEC

9. 6. 2021

Na SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ H1/2021, jehož Výhradním partnerem pro stavební materiály se stala společnost HELUZ, vystoupí její obchodní a marketingový ředitel Ing. Jiří Weis. Konference se uskuteční na Ministerstvu pro místní rozvoj 30. června 2021 od 13:00 formou online vysílání do předních českých médií za osobní účasti zvaných hostů.

Program a diskuse konference se bude věnovat Národnímu plánu obnovy, koncepci státního rozpočtu a zdrojů pro financování klíčových investic v dopravní infrastruktuře i pozemním stavitelství, jakož i aktuálnímu stavu nového stavebního zákona. V dalších blocích se bude věnovat pozemní výstavbě, dostupnosti bydlení a digitalizaci českého stavebnictví.

Akce se uskuteční ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj, Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem dopravy, klíčovými veřejnými investory a lídry nejvýznamnějších stavebních a projektových společností.

Online vysílání můžete sledovat zde.

Všechny aktuality

Schůzka online
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace