Všechny aktuality

JARNÍ AKCE HELUZ

31. 1. 2019

Společnost HELUZ zopakuje akci s internetovým obchodem Alza.cz 

Za nákup cihel HELUZ až 10 tisíc korun na útratu v e-shopu Alza.cz

Objednávku cihel HELUZ v období od 1. února do 31. března 2019 zatraktivní stejně jako loni dárkový poukaz v hodnotě až deset tisíc korun na nákup libovolného zboží na Alza.cz. Společná akce společnosti HELUZ a internetového obchodu Alza.cz je určena zákazníkům, kteří si nechají u společnosti HELUZ zpracovat výkaz výměr na stavební materiál pro rodinný dům, následně si cihly HELUZ objednají a odeberou ve stanoveném termínu. Více na  www.heluz.cz/akce.

Podmínkou pro získání poukázky je registrace na stránkách www.heluz.cz/akce do 31. března 2019, zaslání podkladů pro zpracování výkazu výměr a následná objednávka materiálu do 15. dubna 2019. Do konce dubna pak bude nutné provést vývoz materiálu - tento termín lze posunout složením kauce do poloviny května.

Hodnota poukázky se liší dle typu objednaných cihel. Za cihly HELUZ FAMILY 2in1 nebo HELUZ FAMILY obdrží stavebník dárkový poukaz na 10 tisíc korun k útratě na Alza.cz, za ostatní cihly HELUZ činí hodnota dárkového poukazu 5 tisíc korun. Platnost kupónu bude do konce ledna 2020.

4 KROKY JAK SE ZÚČASTNIT 

1) Registrujte se
Registrujte se na www.heluz.cz/akce do 31. března a obdržíte cenovou nabídku pro váš projekt. 

2) Objednejte cihly
Objednejte stavební materiál do 15. dubna u vašeho prodejce. 

3) Vyzvedněte cihly
Odeberte zboží do 30. dubna a získejte poukaz na nákup zboží na Alza.cz. 

4) Nakupujte až za 10 000 Kč
Vybírejte! Poukaz lze uplatnit na nákup libovolného zboží z aktuální nabídky v e-shopu Alza.cz.

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace