Všechny aktuality

HELUZ zve na veletrh FOR ARCH

8. 9. 2021

Od virtuálního snu o novém domě až k jeho stavbě, takový myšlenkový i realizační proces absolvuje každý stavebník. Chytrým, bezproblémovým stavěním, na jehož konci je vysněný dům z cihelného systému HELUZ, provede návštěvníky stánek společnosti HELUZ na největším stavebním veletrhu FOR ARCH u nás.

Kdy: 21. – 25. 9. 2021

Kde: Veletrh FOR ARCH v pražských Letňanech

Stánek: 2B12

Těšit se můžete na interaktivní expozici, v souladu s nastartovaným trendem digitalizace, je nabitá elektronikou, odehrává se ve virtuálním světě. To nabídneme návštěvníkům veletrhu FOR ARCH oproti minulým letům – méně cihel, zato více obrazovek, tabletů či 3D brýlí, které příchozím umožní virtuální prohlídku domu z cihelného systému HELUZ.

Samozřejmě ukážeme naše produkty i fyzicky. Prezentovány budou zejména cihelné bloky pro jednovrstvé zdění bez nutnosti dodatečného zateplení z řady HELUZ FAMILYHELUZ FAMILY 2in1, a to včetně doplňkových prvků pro řešení konstrukčních detailů, které se starají o dokonalé tepelně izolační parametry stavby. Dále roletové a žaluziové překlady HELUZ FAMILY 3in1 pro venkovní stínění, další prvek podílející se na tepelné pohodě v domě. Nebudou chybět ani akustické cihly HELUZ AKU KOMPAKT 21 a HELUZ AKU Z, které přispívají ke stále důležitějšímu akustickému komfortu.

Jedná se o ty nejzásadnější prvky, které jsou součástí uceleného cihelného systému HELUZ, jenž umožňuje investorům postavit celý dům z jednoho materiálu od jednoho výrobce, aniž by se vystavovali riziku konstrukčních komplikací kombinováním různých materiálů. Stánek společnosti HELUZ je koncipován tak, že stavebníka provede od jeho snu až po jeho realizaci, upozorní ho, nač by neměl zapomenout, než začne stavět, a s čím, jako výrobce, můžeme pomoct před i v průběhu stavby. Expozice současně poskytne informace i odborníkům, zejména projektantům, kterým nabídne množství nástrojů, jako Selektor konstrukcí, a dalších služeb, které jim ulehčí projektování.

Na stánku se na vás těší obchodní zástupci i techničtí poradci, kteří poradí a provedou vás expozicí.

Všechny aktuality

Schůzka online
Volná místa
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace