Všechny aktuality

HELUZ zve na CIHLAFEST 2021 Open Air festival

20. 8. 2021

Kdy: 21. 8. od 10.00 do 23.00
Kde: Slapy nad Vltavou, Chráněné bydlení Fara

Srdečně vás zveme na již tradiční Open Air festival nedaleko Slapské přehrady se letos uskuteční 21. srpna. Návštěvníci se mohou těšit na letošní premiérové představení souboru Cirk La Putyka „Kabaret dynamit“, dále na Cirkus PACIENTO, interaktivní pohádku, Amatérský divadelní spolek RiYo a FaraBand. Festival bude ještě o něco pestřejší, a to o workshopy, interaktivní hry a soutěže. Letošní rok se mohou malí i velcí návštěvníci stát i součástí vystoupení a koncertů, v rámci workshopů se budou nacvičovat cirkusové kousky, divadelní představení i bubenická show. Vítanou celodenní zábavou je možnost koupání v zahradním bazénku a skákačka na trampolíně. O občerstvení je také v areálu postaráno, alko i nealko mochito a grilované dobroty jsou k dispozici po celý den. 

Vstupenky je možné získat ve zvýhodněném online předprodeji na akcecihla.cz/cihlafest.

HELUZ je dlouholetým partnerem neziskové organizace Portus Praha, který je přístavem pro lidi s mentálním postižením, aby mohli důstojně bydlet, pracovat, rozvíjet se a svobodně žít spolu s ostatními.

Váš tým HELUZ

Všechny aktuality

Schůzka online
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace