Všechny aktuality

HELUZ obhájil Czech Best Managed Companies 2021

11. 6. 2021

Společnost HELUZ uspěla i ve druhém ročníku programu Czech Best Managed Companies, který oceňuje kvalitu řízení předních soukromě vlastněných společností včetně jejich managementu. Nezávislá odborná porota hodnotí u každé oceněné společnosti 4 klíčové pilíře – firemní strategii, řízení a finanční výkonnost, produktivitu a inovace, firemní kulturu. 

"Přihlásili jsme se znovu, a to zejména proto, že jsme si chtěli ověřit, že získané ocenění umíme obhájit, že to nebyla souhra náhod. Velmi sázíme na transparenci a kontinuitu nejen směrem k zákazníkům a dodavatelům, ale také dovnitř firmy, proto pro nás bylo velmi důležité obstát. Závěry plynoucí z prvního ročníku jsme brali vážně a intenzivně pracovali na zlepšování vyjmenovaných oblastí, snad i proto byl náš cíl naplněn. To, co si z letošního ročníku odnášíme, je jednoduché, utvrdili jsme se v tom, že je stále prostor ke zlepšování. Ne že bychom to nevěděli, ale opakování je matka moudrosti, a tak se tím snažíme řídit." Ing. Jan Smola, MBA generální ředitel společnosti HELUZ.

Medailonek společnosti ZDE

Katalog ZDE

 

Všechny aktuality

Schůzka online
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace