Všechny aktuality

Heluz Group rozšířila svůj manažerský tým

25. 5. 2020

Novým obchodním a marketingovým ředitelem společnosti HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. se začátkem května stal Jiří Weis, který se na tuto práci dlouhodobě připravoval. V minulosti se Jiří Weis významně podílel na mnoha projektech, a to včetně výstavby nového závodu v Hevlíně nebo akvizice nových společností do skupiny HELUZ.

Uvolnila se tak kapacita Petra Stejskala, který vedl obchodní a marketingový tým v průběhu posledních pěti let. Během tohoto období se podařilo velmi významně posunout fungování společnosti HELUZ na dnešní standard.

V souladu s plány a strategií rozvoje byla na úrovni vedení skupiny HELUZ vytvořena nová pozice pro oblast business developmentu, která byla svěřena Petru Stejskalovi. Jako business developer bude mít na starosti jak maximální využití synergií mezi současnými členy skupiny HELUZ, tak hledání nových kooperačních propojení a akvizičních příležitostí.

Děkujeme Petru Stejskalovi a Jiřímu Weisovi za jejich dosavadní skvělou práci pro rodinnou firmu  HELUZ. Přejeme jim mnoho úspěchů v nových pozicich koncernu a věříme, že budou i nadále úspěšní jak na našem, tak i mezinárodním poli.

Rodina HELUZ

Všechny aktuality

Schůzka online
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace