Všechny aktuality

CONECO 2019

29. 3. 2019

Společnost HELUZ bodovala s AKU Z 17,5 broušená na veletrhu v Bratislavě

Veletrh CONECO racioenergia je na Slovensku největší výstavou v oblasti stavebnictví. Na tomto probíhajícím veletrhu v Bratislavě bylo společnosti HELUZ uděleno čestné uznání za akustickou nosnou cihlu HELUZ AKU Z 17,5 broušená.

Ocenění získala akustická cihla HELUZ AKU Z 17,5 broušená díky svým vlastnostem a vzhledu. Pevnost, akustika, akumulace, štíhlost, rychlost stavby – to jsou základní výhody nového cihelného bloku s jedinečným zámkem ve tvaru Z. I díky tomuto zámku bylo dosaženo u omítnutého zdiva z broušených AKU cihel hodnoty zvukové izolace Rw = 51 dB. Zdivo z těchto cihel lze využít pro obvodové a hlavně vnitřní nosné konstrukce, na které se výhodně mohou uložit stropy HELUZ MIAKO.

Štíhlost a pevnost těchto cihel je vhodné využít pro konstrukci dvojitých stěn mezi řadovými domy či dvojdomy s Rw = 68 dB pouze se 20 mm separační vrstvy vyplněné minerální vlnou. Stejně tak se hodí tato cihla např. pro obezdívání šachet v bytových domech, pro příčky v bungalovech a pro jiné konstrukce vyžadující zvýšený požadavek na zvukovou izolaci.

https://www.heluz.cz/cs/vyrobek/heluz-aku-z-17-5-brousena-p20

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace