Všechny aktuality

CIHLAFEST 2017

23. 6. 2017

HELUZ je opět hlavním partnerem AKCE CIHLA i pro rok 2017. AKCE CIHLA je celostátní benefiční sbírková a osvětová kampaň na podporu moderních sociálních služeb pro lidi s mentálním postižením pořádaná a koordinovaná organizací Portus Praha, z. ú.

Mezi významné doprovodné akce benefiční kampaně AKCE CIHLA patří již sedm let celodenní festival CIHLAFEST, který se koná v zahradách chráněného bydlení Fara v obci Slapy 22. července po celý den. Zde se mohou všichni dárci a přispěvatelé na vlastní oči přesvědčit, kde jejich peníze pomáhají.

Po celý den hrají na venkovních scénách divadla, kapely a pro neposedné děti i dospělé jsou připraveny různé workshopy. Letní benefiční festival vrcholí vždy večerním představením a letos to budou CELEBRITY stand-up comedy Ondřeje Sokola. Na CIHLAFESTU již hráli: Karel Roden, Bob Klepl, Jana Krausová, Anna Šišková, Petra Špalková a mnoho dalších.

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace