Všechny aktuality

AKCE CIHLA

7. 6. 2017

HELUZ pomáhá - odstartoval 18. ročník AKCE CIHLA.

Dne 22. května odstartoval již 18. ročník AKCE CIHLA, jejímž z hlavních sponzorů je naše společnost. Slavnostní zahájení proběhlo Na Příkopech v Praze výstavou fotografií pod názvem „Jsme dál, než jsme čekali“. Patrony kampaně je herečka Simona Stašová a houslový virtuos Jaroslav Svěcený, který zahrál na své magické housle. Na fotografiích zachytila život obyvatel Chráněného bydlení Slapy fotografka Silvie Šebestová, která je také asistentkou nové sociální služby neziskové organizace Portus Praha „Podpora samostatného bydlení“.  Výstava potrvá až do září 2017, kdy kampaň AKCE CIHLA v ulicích končí.

AKCE CIHLA je celostátní benefiční sbírková a osvětová kampaň na podporu moderních sociálních služeb pro lidi s mentálním postižením pořádaná a koordinovaná organizací Portus Praha, z. ú.

Základem benefiční kampaně Akce cihla je prodej symbolických cihliček, jejímž zakoupením přispívají občané na rozvoj chráněného a podporovaného bydlení, sociálně terapeutických dílen, pracovních a tréninkových center a center volnočasových aktivit pro lidi s mentálním postižením v jednotlivých regionech.

Z výtěžků AKCE CIHLA jsou financovány projekty, které se týkají hlavně integrace lidí s mentálním postižením do běžné společnosti.

Ukázky fotografií z výstavy www.zonerama.com/akcecihla/

Aktuality sledujte také na www.akcecihla.czwww.facebook.com/AkceCihla.cz

Magické housle Jaroslava Svěceného   https://youtu.be/lpIrjw2UVVg

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace