Máte již projektovou dokumentaci?
Neztrácejte čas pátráním v cenících a technických listech.

Zpracujeme Vám cenovou nabídku,
včetně výpisu materiálu, zcela zdarma!

Výpočet spotřeby materiálu zdarma

Infolinky:

800 212 213 cihly

800 101 121 komíny

Dotazy pro cenové nabídky:

+420 385 793 047
+420 725 836 375
projekty@heluz.cz

Cenové nabídky

Centrální e-mail: projekty@heluz.cz

Michaela Hajná
referentka zákaznického servisu

+420 385 793 083
+420 725 731 373

hajna@heluz.cz

Dana Procházková
referentka zákaznického servisu

+420 385 793 031
+420 602 619 535

prochazkova@heluz.cz

Eva Vávrová DiS.
referentka zákaznického servisu

+420 385 793 032
+420 602 356 944

vavrova@heluz.cz

Soňa Chocholová
referentka zákaznického servisu

+420 385 793 088
+420 602 134 412

chocholova@heluz.cz

Ivo Petrů
referent zákaznického servisu stropních konstrukcí

+420 385 793 019
+420 602 653 534

petru@heluz.cz

Josef Mikeska
referent zákaznického servisu - zpracování kladečských plánů

+420 385 793 019
+420 724 764 842

mikeska@heluz.cz

Jan Míchal ml.
vedoucí nabídkového oddělení

+420 385 793 047
+420 725 836 375

jmichal@heluz.cz

Ing. Zlata Žemličková
manažerka zákaznického servisu

+420 385 793 054
+420 725 508 187

zemlickova@heluz.cz

Obchodní zástupci

Bc. Tomáš Pour
regionální manažer


pour@heluz.cz

Petr Novák
Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod


+420 602 274 033

novak@heluz.cz

Karel Svojanovský
Žďár nad Sázavou, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Chrudim


+420 739 475 828

svojanovsky@heluz.cz

Petr Tupec
Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Trutnov, Hradec Králové, Pardubice


+420 602 409 134

tupec@heluz.cz

Roman Dastych
Praha 2, 4, 10, Praha - východ, Praha - západ, Benešov, Kutná Hora


+420 725 741 594

dastych@heluz.cz

Marta Novotná
Jindřichův Hradec, Tábor, České Budějovice, Pelhřimov, Český Krumlov


+420 725 005 889

novotna@heluz.cz

Josef Fara
Domažlice, Klatovy, Strakonice, Písek, Prachatice


+420 602 284 800

fara@heluz.cz

Stanislav Hložek
regionální manažer


hlozek@heluz.cz

Martin Stránský
Příbram, Plzeň, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany


+420 602 273 997

stransky@heluz.cz

Tereza Jurinová
Teplice, Most, Chomutov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Tachov


+420 602 356 940

jurinova@heluz.cz

Petr Mühlberger
Děčín, Litoměřice, Louny, Rakovník, Ústí nad Labem


+420 720 342 578

muhlberger@heluz.cz

Jan Plašil
Praha-západ, Praha 5, 6, 7, Beroun, Mělník, Kladno


+420 724 939 543

plasil@heluz.cz

Petr Huml
Semily, Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Mladá Boleslav


+420 602 685 610

huml@heluz.cz

Petr Lisec
Praha- východ, Praha 1, 3, 8, 9, Nymburk, Kolín, Jičín


+420 602 274 020

lisec@heluz.cz

Petr Porubský
regionální manažer


porubsky@heluz.cz

Rostislav Michálek
Brno, Brno-venkov, Blansko


+420 725 569 282

michalek@heluz.cz

Stanislav Zvonek
Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Břeclav


+420 602 754 650

zvonek@heluz.cz

Ing. Jiří Hrobár
Kroměříž, Znojmo, Vyškov, Přerov


+420 607 610 549

hrobar@heluz.cz

Bc. René Švancer
Opava, Ostrava, Nový Jičín, Vsetín, Karviná


+420 602 274 045

svancer@heluz.cz

Bc. Martin Kubík
Šumperk, Jeseník, Bruntál, Olomouc, Prostějov


+420 725 836 377

kubik@heluz.cz

Josef Kowolowski
Frýdek-Místek, Polsko


+420 725 794 315

kowolowski@heluz.cz

Technické poradenství

Karel Stříbrný
manažer technického poradenství


stribrny@heluz.cz

Zdeněk Špryňar
Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Trutnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, ústí nad Orlicí, Svitavy, Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou


+420 602 274 080

sprynar@heluz.cz

Jan Míchal
Louny, Rakovník, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec nad Nisou, Semily, Jičín, Nymburk, Kolín, Praha – východ


+420 725 794 323

michal@heluz.cz

Jan Míchal
Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice, Tachov, Plzeň – sever, Plzeň – Jih, Plzeň, Rokycany, Beroun, Příbram, Praha – Západ, Praha – východ, Kladno, Mělník


+420 725 794 323

michal@heluz.cz

Bc. Tomáš Dvořáček
Praha – východ, Praha – západ, Benešov, Kutná Hora, Domažlice, Klatovy, Strakonice, Prachatice, Písek, Český Krumlov, České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, Pelhřimov


+420 724 146 690

dvoracek@heluz.cz

Ing. Filip Bosák
Šumperk, Olomouc, Prostějov, Jeseník, Bruntál, Opava, Nový Jičín, Vsetín, Ostrava, Karviná, Třinec, Frýdek Místek


+420 702 029 465

bosak@heluz.cz

Karel Stříbrný
Znojmo, Brno – venkov, Brno – město, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov, Zlín


+420 606 774 087

stribrny@heluz.cz

Statika

Zakládání staveb a půjčovna pomůcek

Centrální e-mail: pomucky@heluz.cz

Dagmar Malechová
referentka zákaznického servisu - zakládání staveb, půjčení pomůcek, PENB, PBŘ

+420 385 793 024
+420 725 005 902

malechova@heluz.cz

Václav Kulman
stavební technik


+420 725 782 209

kulman@heluz.cz

Martin Zubatý
stavební technik


+420 724 270 252

zubaty@heluz.cz

Doprava

Prodej

Centrální e-mail: prodej@heluz.cz

Jiří Jindra
referent zákaznického servisu

+420 385 793 033
+420 602 273 992

jindra@heluz.cz

Helena Paurová
referentka zákaznického servisu

+420 385 793 027
+420 602 209 456

paurova@heluz.cz

Monika Faflíková
referentka zákaznického servisu

+420 385 793 051
+420 724 994 042

faflikova@heluz.cz

Petra Vomáčková
referentka zákaznického servisu

+420 385 793 053
+420 602 159 812

pvomackova@heluz.cz

Ing. Zlata Žemličková
manažerka zákaznického servisu

+420 385 793 054
+420 725 508 187

zemlickova@heluz.cz

Marketing

Ing. Marcela Filipová
marketingová specialistka

+420 385 793 061
+420 725 720 818

filipova@heluz.cz

Ing. Petra Payerová
marketingová specialistka

+420 385 793 023
+420 725 794 321

payerova@heluz.cz

Lukáš Míchal
marketingový specialista

+420 385 793 040
+420 725 794 316

lmichal@heluz.cz

Andrea Stejskalová
manažerka marketingu

+420 385 793 026
+420 604 262 272

astejskalova@heluz.cz

Nákup

Helena Kohoutová
asistentka ředitele nákupu

+420 385 793 030
+420 602 754 329

kohoutova@heluz.cz

Ing. Jan Krampl
ředitel nákupu


+420 602 409 135

krampl@heluz.cz

Expedice - výdejní místa

Dolní Bukovsko
zákaznická fakturace a prodej

+420 385 793 039
+420 606 691 030

expedice.db@heluz.cz

Hevlín
zákaznická fakturace a prodej

+420 515 274 218
+420 724 283 824

hevlin@heluz.cz

Libochovice
zákaznická fakturace a prodej

+420 416 591 386
+420 607 946 690

libochovice@heluz.cz

Technický rozvoj

Ing. Pavel Heinrich
produkt manažer

+420 385 793 028
+420 724 994 012

heinrich@heluz.cz

Ing. Zuzana Simandlová
projektová manažerka


+420 725 703 903

simandlova@heluz.cz

Ing. František Viktorín
provozní technolog


+420 732 674 831

viktorin@heluz.cz

Bc. Tomáš Mengler
technik


+420 725 412 954

mengler@heluz.cz

Kamil Hrbek
procesní manažer


+420 602 176 590

hrbek@heluz.cz

Ing. Zdeněk Kobza
produktový specialista


+420 736 678 264

kobza@heluz.cz

Ing. Miroslav Vacek, Ph.D.
ředitel technického rozvoje

+420 385 793 028
+420 606 634 218

vacek@heluz.cz

Zakázková výroba

Kamil Žemlička
vedoucí zakázkové výroby


+420 725 380 774

kzemlicka@heluz.cz

Jaroslava Vacková
referentka zakázkové výroby

+420 385 793 025
+420 725 089 455

vackova@heluz.cz

Ing. Martin Coufalík
ředitel zakázkové výroby

+420 385 793 056
+420 602 284 566

coufalik@heluz.cz

Ekonomické oddělení

Martina Dolejšková
finanční kontrolor

+420 385 793 020
+420 725 412 955

dolejskova@heluz.cz

Eva Vejvodová
účetní

+420 385 793 043

vejvodova@heluz.cz

Markéta Radová
účetní

+420 385 793 042

radova@heluz.cz

Irena Malá
mzdová účetní

+420 385 793 044

mala@heluz.cz

Irena Stejskalová
pokladna, účetní

+420 385 793 043

stejskalova@heluz.cz

Vedení firmy

Ing. Jan Smola
ředitel firmy a prokurista

+420 385 793 012

smola@heluz.cz

Ivana Schořovská
dobrá duše firmy

+420 385 793 012

schorovska@heluz.cz

Ing. Petr Stejskal
obchodní a marketingový ředitel

+420 385 793 011

stejskal@heluz.cz

Michaela Pintnerová
asistentka obchodního a marketingového ředitele

+420 385 793 011
+420 724 276 692

pintnerova@heluz.cz

Ing. Anna Koutská
ekonomická ředitelka

+420 385 793 041

koutska@heluz.cz

Dušan Lukáš
technický ředitel

+420 385 793 015

lukas@heluz.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace